Gadzet pl LogoBLOG 2023
Gadżety reklamowe dla branży hotelarskiej
18 listopada, 2023

Unikalne pomysły na gadżety reklamowe dla branży hotelarskiej w Katowicach

Opublikowane przez
Gadżet.pl
admin
Unikalne pomysły na gadżety reklamowe dla branży hotelarskiej w Katowicach

Unikalne pomysły na gadżety reklamowe dla branży hotelarskiej w Katowicach

1. Wyjątkowe kubki do kawy dla gości

Jednym z innowacyjnych pomysłów na gadżety reklamowe dla hoteli w Katowicach jest stworzenie wyjątkowych kubków do kawy. Mogą być one ozdobione logo hotelu lub charakterystycznymi elementami związanych z miastem, takimi jak symbol Śląska czy charakterystyczne zabytki.

2. Personalizowane mapy dla turystów

Niedocenianym pomysłem na gadżet reklamowy jest stworzenie personalizowanych map dla turystów odwiedzających Katowice. Mapy mogą zawierać informacje o najciekawszych miejscach do odwiedzenia, lokalnych restauracjach i atrakcjach. Dzięki temu goście hotelowi będą mieli łatwy dostęp do informacji i jednocześnie będą mieli możliwość promowania swojego hotelu.

3. Ekskluzywne kosmetyki hotelowe

Warto rozważyć stworzenie unikalnej linii kosmetyków hotelowych, która będzie dostępna tylko dla gości hotelowych. Taki ekskluzywny gadżet reklamowy nie tylko zaspokoi potrzeby gości, ale również stworzy pozytywne skojarzenia z hotelem.

4. Plakietki identyfikacyjne dla pracowników

Kolejnym pomysłem na unikalny gadżet reklamowy jest stworzenie plakietek identyfikacyjnych dla pracowników hotelu. Plakietki mogą być wykonane z wysokiej jakości materiałów i zawierać logo hotelu oraz imię i nazwisko pracownika. Dzięki temu goście będą mogli łatwo zidentyfikować personel hotelowy i otrzymać pomoc w razie potrzeby.

5. Praktyczne powerbanki

W dzisiejszych czasach korzystanie z urządzeń mobilnych jest nieodzowne. Dlatego warto rozważyć stworzenie praktycznych powerbanków z logo hotelu. Goście hotelowi będą mieli możliwość naładowania swojego telefonu czy tabletu, jednocześnie promując markę hotelu.