Gadzet pl LogoBLOG 2024
Gadżety promujące miasto Kędzierzyn-Koźle
30 stycznia, 2024

8 Gadżetów z logo Kędzierzyn-Koźle, które z pewnością zaskoczą fanów miasta

Opublikowane przez
Gadżet.pl
admin
8 Gadżetów z logo Kędzierzyn-Koźle, które z pewnością zaskoczą fanów miasta

8 Gadżetów z logo Kędzierzyn-Koźle, które z pewnością zaskoczą fanów miasta

1. Kubek z logo Kędzierzyn-Koźle

Zaczynamy naszą listę od klasycznego gadżetu - kubka z logo naszego uwielbianego miasta. Idealny na poranną kawę lub herbatę, sprawi, że każdy poranek będzie pełen wspomnień związanych z Kędzierzynem-Koźlem.

2. Koszulka z charakterystycznymi widokami miasta

Jeśli chcesz pokazać światu swoją miłość do Kędzierzyna-Koźla, to koszulka z charakterystycznymi widokami miasta jest idealnym wyborem. Różne wzory i kolory pozwolą Ci wybrać coś, co najlepiej oddaje Twoje emocje związane z tym miejscem.

3. Brelok do kluczy

Niech Twój klucz do domu czy samochodu nosi logo Kędzierzyna-Koźla. Wybierz brelok z unikalnym wzorem, który będzie przypominał Ci o Twoim ukochanym mieście każdego dnia.

4. Magnes na lodówkę z widokiem na zamek

Jeśli często zaglądasz do lodówki, to magnes z widokiem na zamek w Kędzierzynie-Koźlu będzie idealnym gadżetem dla Ciebie. Dodaj trochę lokalnego klimatu do swojej kuchni.

5. Notes z charakterystycznymi miejscami miasta

Jeśli jesteś zapalonym notesiarzem, to notes z charakterystycznymi miejscami Kędzierzyna-Koźla będzie wspaniałym gadżetem dla Ciebie. Zapisuj swoje przemyślenia i pomysły w pięknie zdobionym notesie z logo miasta.

6. Okulary przeciwsłoneczne z logo Kędzierzyn-Koźle

Kiedy słońce świeci i chcesz ochronić swoje oczy, sięgnij po okulary przeciwsłoneczne z logo Kędzierzyn-Koźle. Dodaj trochę lokalnego stylu do swojej letniej stylizacji.

7. Smycz z napisem Kędzierzyn-Koźle

Jeśli jesteś fanem Kędzierzyna-Koźla, niech cały świat o tym wie! Wybierz smycz z napisem Kędzierzyn-Koźle i nos ją dumnie jako odznakę swojej miłości do miasta.

8. Parasol z charakterystycznymi widokami miasta

Nawet w deszczowe dni możesz pokazać, że jesteś dumny z miasta, w którym mieszkasz. Wybierz parasol z charakterystycznymi widokami Kędzierzyna-Koźla i spaceruj po ulicach z pełnym przekonaniem.