Gadzet pl LogoBLOG 2024
Kreatywne gadżety reklamowe dla dzieci
9 kwietnia, 2024

5 kreatywnych pomysłów na gadżety reklamowe dla dzieci z nadrukiem

Opublikowane przez
Gadżet.pl
admin5 kreatywnych pomysłów na gadżety reklamowe dla dzieci z nadrukiem

5 kreatywnych pomysłów na gadżety reklamowe dla dzieci z nadrukiem

Pomysł 1: Kolorowanki z logiem firmy

Dzieci uwielbiają kolorować, dlatego kolorowanki z nadrukiem logo firmy będą doskonałym gadżetem reklamowym. Mogą one być wręczane na eventach, festiwalach czy jako dodatek do zamówień. Dzięki nim, dzieci będą miały okazję zabawy i jednocześnie poznać markę.

Pomysł 2: Skakanki z personalizacją

Skakanki z nadrukiem logo firmy to świetny sposób na promocję wśród najmłodszych. Dzieci pokochają zabawę skakaniem, a jednocześnie będą miały okazję zwrócić uwagę na firmę, której logo jest umieszczone na skakance.

Pomysł 3: Smycze na klucze z wizerunkiem postaci z bajki

Smycze na klucze z nadrukiem postaci z ulubionej bajki dziecka będą nie tylko praktycznym gadżetem, ale także doskonałym nośnikiem reklamy. Dzieci z pewnością chętnie będą używać takiego smycza, a firma zyska dodatkową widoczność.

Pomysł 4: Breloczki z rysunkiem dziecka

Personalizowane breloczki z nadrukiem rysunku dziecka to nietypowy pomysł na gadżet reklamowy. Dzieci będą dumne widząc swoje własne prace na breloczku, a rodzice z pewnością docenią taki oryginalny prezent.

Pomysł 5: Kubki z imieniem dziecka i logo firmy

Kubki z nadrukiem imienia dziecka i logo firmy to praktyczny gadżet reklamowy, który zachwyci zarówno malucha, jak i jego rodziców. Dzieci będą mieli swój własny, niepowtarzalny kubek, a firma zyska dodatkową reklamę w domach klientów.