Gadzet pl LogoBLOG 2024
Gadżety reklamowe zwiększające produktywność w biurze
20 września, 2023

10 najpopularniejszych gadżetów reklamowych dla biura, które zwiększą Twoją produktywność

Opublikowane przez
Gadżet.pl
admin

10 najpopularniejszych gadżetów reklamowych dla biura, które zwiększą Twoją produktywność

Biura są pełne ludzi i rzeczy, które pomagają nam w codziennej pracy. Ale czy wiesz, że istnieje wiele gadżetów reklamowych, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć Twoją produktywność? Dzięki nim będziesz wydajniejszy i bardziej zorganizowany. Oto 10 najpopularniejszych gadżetów reklamowych dla biura, które pomogą Ci osiągnąć więcej.

1. Smartwatch

Smartwatch to idealne narzędzie dla osób, które lubią być zawsze na bieżąco. Dzięki niemu możesz otrzymywać powiadomienia o ważnych wiadomościach i spotkaniach bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. Dodatkowo, smartwatch umożliwia śledzenie aktywności fizycznej, co sprawi, że będziesz bardziej aktywny w ciągu dnia.

2. Ergonomiczna myszka

Przez wiele godzin w ciągu dnia korzystamy z myszki komputerowej. Dlatego ważne jest, aby była ona wygodna i zapewniała odpowiednie wsparcie dla dłoni. Ergonomiczna myszka pomoże Ci uniknąć bólu i kontuzji po długim używaniu komputera.

3. Organizer na biurko

Organizacja to klucz do efektywnego działania. Dlatego warto mieć na biurku specjalny organizer, w którym możesz przechowywać długopisy, notesy i inne niezbędne przedmioty. Dzięki temu wszystko będzie w zasięgu ręki, a nie będzie trzeba szukać ich w całym biurze.

4. Powerbank

Powerbank to gadżet, który jest niezastąpiony w podróży służbowej. Dzięki niemu zawsze będziesz mieć zapas energii dla swojego smartfona czy laptopa i nie musisz martwić się o rozładowane baterie w najmniej odpowiednim momencie.

5. Przenośna drukarka

Czasami zdarza się, że musisz wydrukować ważne dokumenty w podróży służbowej lub na spotkaniu klienta. Przenośna drukarka pozwoli Ci to zrobić w szybki i wygodny sposób, bez konieczności korzystania z usług miejscowych punktów ksero.

6. Stojak na tablet

Jeśli korzystasz z tabletu do pracy, z pewnością docenisz stojak. Pozwoli Ci on ustawić tablet w wygodnym dla Ciebie położeniu, dzięki czemu będziesz mógł pracować bez nadwyrężania szyi.

7. Żelowy podkładka pod nadgarstek

Przez wiele godzin w ciągu dnia pracujemy na klawiaturze, co może prowadzić do kontuzji nadgarstków. Żelowy podkładka pod nadgarstek pomoże Ci uniknąć bólu i dyskomfortu przy długotrwałej pracy na komputerze.

8. Bluetooth Głośnik

Czasami warto zrobić sobie przerwę od pracy i posłuchać ulubionej muzyki. Bluetooth głośnik pozwoli Ci cieszyć się świetnym dźwiękiem bez konieczności korzystania z głośników wbudowanych w laptopa.

9. Etui na laptopa

Laptop to nasze najważniejsze narzędzie pracy. Dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Etui na laptopa zapewni ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami oraz ułatwi transport.

10. Kubek termiczny

Jeśli lubisz pić gorące napoje podczas pracy, kubek termiczny będzie dla Ciebie idealny. Dzięki niemu Twój napój będzie długo utrzymywał odpowiednią temperaturę, a Ty nie będziesz musiał korzystać z ekspresu czy automatu do kawy.

Powyższe gadżety reklamowe są nie tylko praktyczne, ale także mogą być świetnym nośnikiem reklamy dla Twojej firmy. Dlatego warto rozważyć ich zakup i zwiększyć swoją produktywność w biurze.